Alpha Spirit Mono Protein Complete Only Fish

   
    Jeśli ktoś z Państwa nie spotkał się jeszcze z nową na polskim rynku, hiszpańską karmą Alfa Spirit to gorąco zachęcam do zapoznania się z formułą Only Fish. Alpha Spirit Only Fish to pełnoporcjowa, zbilansowana karma dla psów na każdym etapie życia. Absolutną nowością na europejskim rynku pet food jest fakt, że Alpha Spirit Only Fish jest wyprodukowana bez użycia wypełniaczy w ogóle. W recepturze karmy nie znajdziemy ani zbóż, ani ziemniaków, ani nasion roślin strączkowych. Dlatego też karma nie ma postaci suchych granuli, a półwilgotnych kosteczek. Pominięcie w produkcji tych składników z jednej strony uniemożliwia wyprodukowanie suchej karmy, z drugiej zaś strony daje możliwość stworzenia diety o bardzo niskiej wartości węglowodanów(20%), co maksymalnie przybliża ją do naturalnego żywienia psowatych. Alpha Spirit Only Fish to 22% wilgotności. Czyni to dietę bardzo smakowitą i dużo łatwiej strawną. Próba z wodą pokazuje, że kosteczki Alpha Spirit Only Fish w żołądku psa nie będą pęczniały, jak przy karmach produkowanych drogą ekstruzji, ale rozpuszczą się w krótkim czasie w formę emulsji i nie będą zalegać w przewodzie pokarmowym. Tak nisko przetworzone diety i o takich parametrach chemicznych stwarzają świetną alternatywę dla psów ?barfowanych?. Osobiste moje doświadczenie na pięciu żywionych dietą BARF psach, to swobodne wprowadzanie Alpha Spirit Only Fish, bez potrzeby ?przestawiania? i okresu adoptowania do nowego rodzaju pożywienia. 
Skład Alpha Spirit Only Fish nie pozostawia żadnych wątpliwości, że formuła należy do czołówki najlepszych karm na rynku europejskim. 85% świeżych ryb i 15% składników roślinnych, to jako żywo odzwierciedlenie proporcji naturalnej diety psa. Warto dostrzec, że producent wszystkie składniki karmy zważył przed procesem odwodnienia i nie wykorzystał nie uczciwej w etykietowaniu formuły Mixing Bowl Principle, w której na liste składników jest wpisywane mięso w formie mokrej, a wypełniacze w ilości rzeczywistej.
Źródłem białka w Alpha Spirit Only Fish są wyłącznie ryby. Ważną informacją dla alergików jest to, że nie mamy w składzie coraz częściej uczulającego łososia, a rzadko spotykane gatunki, jak okoń, sardynka, ostrobok. Tłuszcze w karmie to wyłącznie tłuszcze rybne, które w diecie mięsożerców są najcenniejsze, gdyż zawierają wszystkie aktywne już kwasy tłuszczowe omega 3 i 6. Źródłem węglowodanów w Alpha Spirit Only Fish są: marchew, jagody i kiełki roślin strączkowych z wyłączeniem soi. Alpha Spirit Only Fish wzbogacona jest o glukozaminę i chondroitynę oraz probiotyczne drożdże. Karma konserwowana jest w sposób naturalny, a rolę stabilizatora wody pełni gliceryna - naturalny związek chemiczny. 
Zapraszam do zakupów.
Jesteś tutaj: Start PREZENTACJE Karmy Alpha Spirit Mono Protein Complete Only Fish